Сауна Sakura саме для Вас...
Фінська сауна — це лазня сухого жару, коли повітря в приміщенні має низьку вологість (10—25% і високу температуру в межах 90—110°С. Стверджується, що в результаті обхват теплом в такій сауні більше і в цьому її перевага. Значення сауни як гартуючий і оздоровчий засоби загальновідомі і широко використовуються населенням. Найбільш виражений вплив сауна робить на теплообмін, кровообіг, функції вегетативної і центральної нервової системи. Процедура сауни надає різносторонню дію на діяльність серцево-судинної системи. Прийом сауни стимулює роботу залоз внутрішньої секреції, функціонально зв'язаних між собою і регулюючих діяльність багатьох систем організму.
Інфрачервона сауна - це кабіна, виготовлена з натурального дерева, усередині якої встановлені спеціальні керамічні випромінювачі, які виділяють інфрачервоні (теплові) хвилі. Ці хвилі з користю проникають в тіло людини і передають велику кількість тепла (до 80 % на значну глибину, помітно покращуючи загальний стан. Особливість інфрачервоних саун в тому, що, не дивлячись на глибоке прогрівання тіла, температура усередині кабіни не перевищує 40-60°С (для порівняння — в сауні при температурі 100°С організм людини прогрівається лише на декілька міліметрів).
Глибоке проникнення інфрачервоних хвиль сприяє ефективному прогріванню м'язів, кісток і суглобів, прискорює кровообіг і виводить шлаки з організму. Регулярні півгодинні сеанси ІК-прогрівань в таких кабінах знижують рівень холестерину в крові, що сприяє зменшенню ризику серцево-судинних захворювань, інфаркту, позитивно позначається на нормалізації кров'яного тиску, покращує циркуляцію крові і постачання нею органів.
Численні дослідження інфрачервоних кабін в різних країнах показали, що вони провадять на організм людини ефективну оздоровчу дію, причому в найнесподіваніших областях. Лікарі стверджують, що інфрачервоні кабіни не мають протипоказань і підходять для людей будь-якого віку.
За описом давньогрецького історика Геродота, лазні скіфських племен нагадували юрти. Зв'язані верхніми кінцями похилі жердини обтягували вовняним войлоком. Посередині ставили казан з водою і в нього кидали розпечене каміння.
Деякі індійські племена Америки до наших днів користуються лазнею, яка являє собою конусоподібний низький курінь, всередині якого земля поглиблена, а в середині є ямка для нагрітих каменів. Камені нагрівають на багатті, потім їх згрібають у ямку в курені і бризкають на них водою. Такий спосіб набув широкого поширення серед туристів і людей, що працюють в експедиціях (геологів, будівельників і т. п.).
Вважається, що комфортабельні лазні будували в країнах Стародавнього Сходу - Індії, Китаї, Єгипті. Вчені стверджують, що в Древній Греції лікар Гіппократ половині хворих прописував лазневі процедури. Після завоювань Олександра Македонського в Древній Греції, а потім і в Стародавньому Римі поширилися лазні східного типу з гарячими поверхнями.